مدیر کل برنامه ریزی درسی و آموزشی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام تغییر نحوه تدریس درس روش تحقیق گفت: دوره دوم کارگاه آموزشی نحوه تدریس درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد، در سه گروه علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی برگزار خواهد شد.

لادن ریاضی مدیر کل برنامه ریزی درسی و آموزشی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، اظهار کرد: در راستای اجرای اقدام شماره ۵۴ از بسته کاری ارتقای کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه با عنوان «ارائه واحدهای روش تحقیق متناسب سازی شده در رشته های مختلف با بهره گیری از استادان واجد صلاحیت»، دوره دوم کارگاه آموزشی نحوه تدریس درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد، در سه گروه علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، برگزار خواهد شد.

وی افزود:‌ این کارگاه به مدت ۸ ساعت برای هر گروه و به صورت مجازی برگزار خواهد شد. مطالب این کارگاه بر اساس سرفصل بازنگری شده درس روش تحقیق که در قالب سه سرفصل مجزا برای گروه های مذکور تنظیم و طی بخشنامه شماره ۸۰۴۹۶/۳۰ مورخ ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ ابلاغ شده است، ارائه خواهد شد.

مدیر کل برنامه ریزی درسی و آموزشی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مدرسان درس مذکور در همه واحدهای دانشگاهی که موفق نشده اند در دوره قبلی برگزاری کارگاه شرکت نمایند، می توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ضمن مراجعه به سامانه ساجد نسبت به ثبت نام در دوره مذکور اقدام نمایند. لینک ورود به کلاس قبل از شروع کارگاه در پروفایل متقاضیان در سامانه ساجد در دسترس خواهد بود.

وی تأکید کرد: دارا بودن گواهی گذراندن دوره مذکور برای همه مدرسان درس روش تحقیق از نیمسال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۲ الزامی است.

جدول زمانبندی دوره دوم برگزاری کارگاه آموزشی نحوه تدریس درس روش تحقیق به شرح زیر است:

ردیف گروه روز/ تاریخ ساعت
۱ علوم پایه سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹ الی ۱۳
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹ الی ۱۳
۲ فنی و مهندسی دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۹ الی ۱۳
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹ الی ۱۳
۳ کشاورزی و منابع طبیعی شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۹ الی ۱۳
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹ الی ۱۳

گفتنی است متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۷۹۱۶۱۵۸ – ۰۲۱ تماس بگیرند.