جلسه آنلاین پاسخگویی با حضور ریاست و معاونین دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، یکشنبه ۱۴ آذر، طبق روال گذشته، جلسه ملاقات عمومی آنلاین دانشجویان واحد الکترونیکی برگزار گردید. در این جلسه، به دلیل نزدیکی تاریخی با روز دانشجو، دکتر نجف پور، رئیس واحد الکترونیکی و همچنین معاونین بخش‌های مختلف دانشگاه حضور داشتند و ضمن بیان نکات و موارد حائز اهمیت، به صورت مستقیم، در جریان مشکلات و سوالات دانشجویان قرار گرفتند.

در ابتدای جلسه، دکتر نجف‌پور ضمن تبریک پیشاپیش روز ۱۶ آذر، بر نقش دانشجو و دانشگاهیان در پیشبرد اهداف کلان کشور، استکبار و استعمار ستیزی و حفظ استقلال و هویت کشور تاکید و رسالت اصلی دانشگاه را، پیاده سازی روح و هویت اصلی این روز در سطح جامعه بیان نمود. همچنین در ادامه بر بهینه سازی و ارتقا فرآیندهای دانشگاه، توسط مسئولین و دانشجویان نیز تاکید و به بیان نقش واحد الکترونیکی در جلوگیری از توقف آموزش دانشجویان دانشگاه آزاد در دوران شیوع کرونا، با ارائه زیرساخت‌های آموزش آنلاین، پرداخت.

در ادامه جلسه، دانشجویان سوالات و ابهامات، همچنین انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نموده و معاونین بخش‌های مختلف دانشگاه ضمن اطلاع از نظریات دانشجویان، پاسخگوی سوالات مطرح شده بودند. علی‌الخصوص دکتر نکوفر، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن پاسخگویی به سوالات دانشجویان، اطلاعات تکمیلی در خصوص روند آموزشی دانشگاه را در اختیار ایشان قرار داد.

در پایان، مجددا دکتر نجف‌پور ضمن سپاس جهت حضور در نشست، با بیان اهمیت پاسخگویی در قبال دانشجو در واحد الکترونیکی، درخواست نمود تا دانشجویان سوالات یا ابهامات خود را از طریق سامانه پاسخگویی (تیکتینگ) با بخش‌های مختلف دانشگاه در میان بگذارند تا پاسخ کامل دریافت نمایند.

در انتهای جلسه نیز، دکتر نجف پور، «مریم حق‌شناس» را به عنوان «سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی» معرفی نموده و ایجاد رابطه دوطرفه صنعت و واحد الکترونیکی، و شناسایی حوزه‌های مختلف اشتغال به جهت تعریف دوره‌های آموزشی مرتبط و فراهم‌سازی بستر لازم برای اشتغال فارغ‌التحصیلان واحد الکترونیکی را از اهم فعالیت‌های این واحد معرفی نمود. همچنین با تاکید بر نقش امور فرهنگی در دانشگاه، از فعالیت‌های معاونت فرهنگی در ایجاد کانون‌های مختلف یاد کرده و ایجاد باشگاه فارغ‌التحصیلان و دانشجویان واحد الکترونیکی را به منظور پرداختن هرچه بیشتر به امور فرهنگی در دستور کار معاونت فرهنگی دانشگاه و همچنین بخش وروابط عمومی قرار داد.

جلسه یکشنبه‌های پاسخگویی، به منظور ارتباط مستقیم و بی‌واسطه دانشجویان با مدیران حوزه‌های مختلف، به صورت ماهانه برگزار می‌شود و دانشجویان می‌توانند به صورت آنلاین در جلسه حضور داشته و ضمن مطرح کردن سوالات خود از مطالب مطرح شده نیز استفاده نمایند.

جلسه آنلاین پاسخگویی با حضور ریاست و معاونین دانشگاه برگزار شد