جلسه هم‌اندیشی «بهینه‌سازی گزارشات مدیریتی کلاس‌های آنلاین» تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه هم‌اندیشی در خصوص بهینه سازی گزارشات مدیریتی کلاس‌های آنلاین در سامانه‌های «وادانما» و «وادانگر» تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور قائم مقام معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدکاظم کاوه پیشقدم، مدیر کل آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، آقای دکتر فرهاد ادهمی مقدم، مدیرکل امور آموزشی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سودابه سلیمانی، معاون فنی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر لادن ریاضی و جمعی از مدیران و کارشناسان فنی واحد الکترونیکی و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد، ضمن بیان سوالات و نکات مهم در خصوص راهکارهای ارتقای گزارش‌های مدیریتی جهت نظارت مدیران ارشد سازمان مرکزی و واحدها بر برگزاری کلاس‌های آنلاین، تصمیم‌های مناسبی به منظور پیاده سازی در سامانه‌های «وادانما» و «وادانگر» اتخاذ گردید.

سامانه وادانگر، یکی از سامانه‌های واحد الکترونیکی است که شامل ابزارهای هوش تجاری (BI) بوده و امکان تجزیه و تحلیل داده‌ها و نیز ارائه گزارش‌های تحلیلی و راهبردی از داده‌های تجمیعی سامانه‌های مختلف واحد الکترونیکی و پایش لحظه‌ای عملکرد بر اساس شاخص‌های مورد نظر و تصمیم‌گیری مناسب را برای مدیران ارشد دانشگاه را فراهم می‌آورد.

سامانه وادانما نیز که توسط کارشناسان نرم افزار واحد الکترونیکی توسعه داده شده، ابزارها و گزارش‌های کاربردی و مدیریتی مرتبط با سامانه «وادانا» را در اختیار کارشناسان و مدیران واحدها قرار می‌دهد. این سامانه در حال حاضر توسط واحدها و مدیران سازمان مرکزی دانشگاه در حال استفاده می‌باشد.

جلسه هم‌اندیشی «بهینه‌سازی گزارشات مدیریتی کلاس‌های آنلاین» تشکیل شد