راه‌اندازی سامانه تیکتینگ واحد مرودشت توسط واحد الکترونیکی

به گزارش روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، این واحد به همت معاونت فنی واحد الکترونیکی، اقدام به طراحی اختصاصی و راه‌اندازی سامانه تیکتینگ، برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت نموده است. دانشجویان این واحد پس از این، از طریق سامانه مذکور با دانشگاه خود در ارتباط خواهند بود.

با استفاده از این سامانه، دانشجویان می‌توانند سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان مربوطه مطرح و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند. از مزایای استفاده از سامانه تیکتینگ می‌توان به مدیریت و صرفه‌جویی در زمان اشاره نمود، از دیگر نقاط قوت این سامانه، امکان پیگیری سیستماتیک و مراجعه مجدد به پاسخ ارسال شده توسط کارشناسان است. در ضمن، ارسال تیکت این امکان را به کارشناسان بخش‌های مختلف دانشگاه می‌دهد که با دسترسی به کلیه اطلاعات مربوط به دانشجو، بتوانند پاسخ کاملی به سوالات مطرح شده بدهد.

چندی پیش نیز، این دو واحد دانشگاهی با حضور ریاست هر دو واحد، در زمینه برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت با مخاطبان بین‌المللی و جذب دانشجوی غیرایرانی، با هم تفاهم‌نامه همکاری امضا نمودند.

قبل‌تر نیز دکتر نجف پور دبیر شورای فضای مجازی دانشگاه و رییس واحد الکترونیکی گفته بود، دانشگاه آزاد اسلامی با چشم انداز دانشگاه سایبری-فیزیکی و افزایش بهره‌وری و ارائه خدمات مناسب به دانشجویان، به دنبال مجازی سازی فرآیند‌ها و خدمات دانشگاه است.

سایر واحدهای دانشگاهی و همچنین سازمان‌ها در صورت تمایل به دریافت و استفاده از این سامانه یا سایر سامانه‌های طراحی شده توسط واحد الکترونیکی، می‌توانند مراتب را با بخش روابط عمومی دانشگاه در میان بگذارند. بدین منظور با شماره ۰۲۱۴۲۸۶۳۰۰۰ داخلی ۶۹۹ تماس حاصل نمایید.

راه‌اندازی سامانه تیکتینگ واحد مرودشت توسط واحد الکترونیکی