جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، هفتاد و چهارمین جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر معصومه طباطبائی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد علی اکبری سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و برخی از مدیران کل برگزار شد.

دکتر طهرانچی در این جلسه با تأکید بر حمایت از دانش آموزان و دانشجویان دارای توانمندی علمی، مهارتی و فناور، اظهار داشت: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌ریزی لازم را در خصوص حضور قدرتمندانه دانشجویان و دانش آموزان در جشنواره‌های معتبر ملی و بین‌المللی از جمله خوارزمی، رازی و فارابی و راه‌اندازی مسابقات شاخص ملی و بین‌المللی و همچنین شبکه‌سازی پژوهشگران در قالب باشگاه پایش انجام دهد.

در ادامه این جلسه پرونده متقاضیان استفاده از تسهیلات پذیرش بدون آزمون در مقاطع بالاتر مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش حائزین شرایط موافقت شد.

همچنین با توجه به نقش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در المپیادها و رویدادهای علمی، مقرر شد باشگاه برنامه آماده‌سازی تیم‌ها و حمایت از دانشجویان برگزیده المپیادهای علمی دانشجویی را ارائه کند.

جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

وبسایت های منتشر کننده خبر :

وبسایت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری آنا

خبرفارسی